XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 lipca 2019 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. W czwartek w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po wieczornej Mszy św. Będziemy podjeżdżać pod główne drzwi Świątyni. Rozpoczniemy od poświęcenia zabytkowej warszawy, auta bpa Karola Wojtyły.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 lipca 2019 r.

» We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» Msza św. w języku angielskim w sobotę o godz. 17.00. w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 lipca 2019 r.

» Od dziś przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy św. W lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 czerwca 2019 r.

» W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła.
» W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.