ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA, 31 grudnia 2017 r.

• Msza św. dziękczynna za wszelkie dobro i otrzymane łaski od Boga w roku 2017 dzisiaj o godz. 12.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Za publiczny śpiew hymnu Ciebie, Boga, wysławiamy można uzyskać odpust zupełny.

• O godz. 15.00 będziemy się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego, prosząc o Boże Miłosierdzie i potrzebne łaski na rok 2018. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 20.30.

• Jutro przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Tego dnia będziemy obchodzić Światowy Dzień Pokoju pod hasłem „Migranci i uchodźcy: mężczyźni i kobiety w poszukiwaniu pokoju”. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

• Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników w I wtorek miesiąca o godz. 17.45.

• W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

• W I piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O pierwszym piątku szczególnie przypominamy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom.

• W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP wyjątkowo o godz. 15.00 w Panteonie Wielkich Polaków. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej, a zwłaszcza Koła Żywego Różańca.

• Tego dnia, 6 stycznia, obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. z poświęceniem kredy i kadzidła o godz. 8.00, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00 oraz 20.30. Taca przeznaczona zostanie na misje.

• Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który odbędzie się w Uroczystość Objawienia Pańskiego o godz. 17.00.

• Spotkanie dla dzieci z klas III szkoły podstawowej oraz ich rodziców przygotowujące do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę, 7 stycznia, o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• Jak co roku zapraszamy na parafialny wyjazd zimowy dla dzieci, który planowany jest w drugim tygodniu ferii. Szczegóły i zapisy u ks. Mariusza.

• Duszpasterstwo NURT zaprasza na spotkania w czwartek o godz. 20.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

• Konferencja przed chrztem św. w sobotę, 6 stycznia, WYJĄTKOWO po wieczornej Mszy św. o godz.19.00 czyli ok. godz. 19.45 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Zapisy na coroczną kolędę – wizytę duszpasterską u księdza przy zejściu do Panteonu Wielkich Polaków lub w zakrystii.