UROCZYSTOŚĆ KU CZCI OPATRZNOŚCI BOŻEJ, 22 września 2019 r.

• Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy drugi dzień odpustu ku czci Opatrzności Bożej. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami wraz z nawiedzeniem tej świątyni.

• Wspólna modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

• Po każdej Mszy św. przyjmujemy zapisy do nowej grupy przygotowujących się do bierzmowania. Zapraszamy młodzież, która rozpoczęła naukę w klasie VIII. Prosimy o kontakt z ks. Piotrem.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy jutro w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• W najbliższy wtorek rozpocznie się kurs przedmałżeński. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie.

• W czwartek rozpocznie się nowenna do św. Faustyny Kowalskiej. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenny zamieszczony jest na parafialnej stronie internetowej.

• W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

• Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

• Tego dnia podczas Mszy św. będziemy się modlić o beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

• Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) prowadzone przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Przymierze” z naszej parafii rozpoczniemy w poniedziałek 30 września o godz. 19.30.

• 5 października rozpocznie się kurs małżeński nie narzeczeński. Jest to cykl 7 spotkań, podczas których małżonkowie wzmacniają swoje relacje, spędzając ze sobą czas w miłej atmosferze randki. Podczas kursu nie ma rozmów grupowych, małżonkowie rozmawiają tylko ze sobą. Spotkania będą odbywały się w soboty od godz. 15.00 do 18.00. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przez formularz internetowy. Więcej informacji na parafialnej stronie internetowej.

• Wspólnota mam zaprasza na spotkania we wtorki o godz. 10.00.

• Zapisy do ministrantów uczniów od klasy II szkoły podstawowej u ks. Jarosława, a do bielanek zaprasza ks. Bartosz.

• Ksiądz Bartosz zaprasza młodzież licealną na spotkania Wspólnoty Młodzieży Opatrzności w piątek o godz. 19.30 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Po wakacyjnej przerwie pracę wznowił chór parafialny Canticum Gratiorum. Próby odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.