UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, 6 stycznia 2019 r.

• Dzisiaj obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. z poświęceniem kredy i kadzidła o godz. 8.00, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00 oraz 20.30. Taca przeznaczona zostanie na misje.

• Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w Panteonie Wielkich Polaków.

• Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, który odbędzie się dziś o godz. 16.00.

• We wtorki zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, podczas których wypraszamy potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii są wystawione jego relikwie.

• Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

• W środę spotkanie formacyjne Rycerzy Niepokalanej w kaplicy Najświętszego Sakramentu o godz. 19.00.

• W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• Wspólnota Rycerstwo Niepokalanej zaprasza do śpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i modlitwy różańcowej w kaplicy Najświętszego Sakramentu w każdą II sobotę miesiąca o godz. 10.50.

• Duszpasterstwo NURT zaprasza na spotkania w czwartek o godz. 20.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 21.00 z grupą modlitewną św. Szarbela.

• Od jutra Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w kaplicy Najświętszego Sakramentu. Sakrament pokuty będzie sprawowany pół godziny przed wieczorną Mszą św. w konfesjonale w kaplicy. Znakiem obecności kapłana będzie zapalone światło widoczne przez szybę w drzwiach konfesjonału.

• W Panteonie Wielkich Polaków będą odprawiane jak dotychczas Msze św. niedzielne o godz. 8.00 i 20.30.

• Przypominamy, że intencje mszalne możemy zamawiać w zakrystii górnej po każdej Mszy św. lub w godzinach urzędowania kancelarii. Na razie intencje przyjmujemy do Wielkanocy.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Kolęda jest kontynuowana według zgłoszeń z ubiegłego roku.