UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 16 czerwca 2019 r.

• Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 15.00.

• Jutro wspomnienie św. Brata Alberta, zakonnika. Zachęcamy do wypraszania łask za jego wstawiennictwem, także poprzez modlitwę przy relikwiach.

• Msza św. na zakończenie roku szkolnego w środę o godz. 18.00.

• Rycerstwo Niepokalanej serdecznie zaprasza na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Wspólnota mam zaprasza na ciekawe spotkanie we wtorek o godz. 10.00.

• Wieczór modlitwy ze św. Szarbelem w środę o godz. 20.00.

• W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 10.30 pójdziemy z Najświętszym Sakramentem ulicami Klimczaka, Sarmacką, Osią Królewską i al. Rzeczypospolitej. Po zakończeniu procesji zostanie odprawiona kolejna Msza św. dla osób, które uczestniczyły w procesji, a nie były na Mszy św. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną, przyjaciół Opatrzności Bożej, asystę procesyjną oraz dzieci komunijne i rocznicowe, które mogą iść w swoich strojach komunijnych. Jest to piękne świadectwo naszej wiary, które dajemy mieszkańcom miasteczka Wilanów. Za pobożny udział w procesji eucharystycznej można uzyskać odpust zupełny.

• Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tym dniu zaśpiewamy podczas procesji.

• Dziewczynki, które chcą sypać kwiatki na procesji, zapraszamy na próbę we wtorek o godz. 18.00.

• Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii, która odbędzie się w sobotę 22 czerwca. Trasa liczy 25 km. Szczegóły na plakatach i parafialnej stronie internetowej.

• Od niedzieli 7 lipca przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy św. W niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

• W dniach 20-27 sierpnia parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla rodzin, dzieci i młodzieży do Wisły. Zapisy przyjmuje ks. Bartosz.

• Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w organizację wczorajszego pikniku parafialnego. Cieszymy się, że są ludzie, którzy działają na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać!

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Przypominamy, że wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci typu hulajnogi, rowerki zostawiamy w pylonie przy wejściu do Świątyni.

• Na czas wakacji przerywamy wizytę duszpasterską, gdyby była potrzeba poświęcenia mieszkania, prosimy o indywidualny kontakt z księdzem.