V NIEDZIELA WIELKANOCNA, 29 kwietnia 2018 r.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00.

• Zachęcamy do udziału w konferencji na temat zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, która odbędzie się jutro po Mszy św. o godz. 18.00 w Instytucie Papieża Jana Pawła II.

• Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.

• W dniach 1 i 3 maja (wtorek i czwartek) kancelaria parafialna będzie nieczynna, a Msze św. będą o godz. 8.00, 12.00 i 18.00

• W czwartek, 3 maja, obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków. Msze św. o godz. 8.00, 12.00 i 18.00 w górnej świątyni. Msza św. o godz. 12.00 zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny. Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św.

• Tego dnia przypada I czwartek miesiąca. Msza św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii zostanie odprawiona o godz. 18.00. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

• W I piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00  W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O pierwszym piątku szczególnie przypominamy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom.

• Ze względu na weekend majowy udzielona została dyspensa od obowiązku zachowanie wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Wiernych korzystających z dyspensy zachęca się, aby tego dnia pomodlili się w intencjach Ojca Świętego.

• W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej, a szczególnie Koła Żywego Różańca i Rycerzy Niepokalanej.

• Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach i Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, która odbędzie się w sobotę 12 maja. Więcej informacji na parafialnej stronie internetowej i u ks. Piotra.

• Uroczystość I Komunii św. będziemy przeżywać w niedzielę, 20 maja, na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.30.

• Drodzy rodzice, jak co roku organizujemy wyjazd w góry dla dzieci z naszej parafii. Do duchowej wspinaczki zapraszamy od 7 do 16 sierpnia. Zapisy i szczegóły u ks. Mariusza.

• We wtorek o godz. 8.30 miłośnicy jednośladów zainaugurują sezon 2018. Tego dnia spod naszej Świątyni wyruszy pielgrzymka motocyklowa do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Więcej informacji na plakatach.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki w godz. 19.30-20.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.