V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 7 kwietnia 2019 r.

• Rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, przygotowujące nas do owocnego przeżycia Triduum Paschalnego. Nauki rekolekcyjne dziś na wszystkich Mszach św., a od poniedziałku do środy na Mszach św. o godz. 18.00 i 19.30. Rekolekcje pt. „Trzy sposoby, aby posprzątać w swoim życiu” prowadzi dominikanin o. Janusz Pyda.

• Nabożeństwo Gorzkich Żali dziś o godz. 15.00.

• Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00.

• Wraz z Centrum Kultury Wilanów zapraszamy na koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu chóru Pueri et Puellae Cantores Plocenses, który odbędzie się dzisiaj o godz. 13.00. Więcej informacji na plakatach i parafialnej stronie internetowej.

• Dziś także odbędzie się XIV Marsz Świętości Życia. Początek przy Kolumnie Zygmunta o godz. 12.00.

• Comiesięczna modlitwa przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie w środę podczas Mszy św. o godz. 18.00.

• Zachęcamy do udziału w nabożeństwie pokutnym, które rozpoczniemy w czwartek o godz. 19.00 w dolnym kościele.  Będziemy rozważać Słowo Boże. Możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi do godz. 22.00.

• W piątek zapraszamy na adorację Chrystusa Ukrzyżowanego, która odbędzie się w dolnym kościele o godz. 19.30 czyli po Drodze Krzyżowej.

• NIE ODBĘDZIE SIĘ ZE WZGLĘDU NA DIECEZJALNY DZIEŃ MŁODZIEŻY. Wspólnota Rycerstwo Niepokalanej zaprasza do śpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i modlitwy różańcowej w kaplicy Najświętszego Sakramentu w II sobotę miesiąca o godz. 10.50.

• Spotkanie w ramach XXXIV Światowych Dni Młodzieży w Diecezjach pod hasłem „Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!” rozpocznie się w naszej Świątyni w sobotę o godz. 11.00. Poprowadzi je wspólnota ewangelizacyjna Mocni w Duchu oraz młodzi z Młodość – Lubię to! Szczegóły na plakatach oraz parafialnej stronie internetowej.

• Msza św. w języku angielskim w sobotę o godz. 17.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami miasteczka Wilanów, które rozpocznie się w sobotę o godz. 19.00.

• Za tydzień, Niedzielą Męki Pańskiej, rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na początku każdej Mszy św. Palmy będą rozprowadzać przy wejściu do świątyni bielanki i ministranci, a ofiary przeznaczymy na fundusz służby liturgicznej.

• Spotkanie dla rodzin z dziećmi przygotowujących się do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• Spotkanie z cyklu „Ewangelia w filmie światowym” w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 20.00.

• Po Mszach św. przy wejściu do górnej Świątyni parafialny zespół Caritas rozprowadza baranki wielkanocne. Dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.