V NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 lutego 2019 r.

• Jutro, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego.

• Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

• W czwartek przypada święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Powierzajmy Panu Bogu za ich wstawiennictwem nasz kontynent.

• Msza św. w języku angielskim zostanie odprawiona w najbliższą sobotę o godz. 17.00.

• Spotkanie dla rodzin z dziećmi przygotowujących się do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• Spotkanie w ramach cyklu „Ewangelia w filmie światowym” w poniedziałek 18 lutego o godz. 20.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

•  Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. Początek 18 lutego.

• 33 dniowe ćwiczenia duchowe zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort rozpoczną się w środę 20 lutego.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Kolęda jest kontynuowana według zgłoszeń z ubiegłego roku.