XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 sierpnia 2019 r.

» Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 sierpnia 2019 r.

» W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 99. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15.00.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ​4 sierpnia 2019 r.

» We wtorek obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W środę przypada wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego. Po Mszy św. będzie możliwość uszanowania relikwii.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 lipca 2019 r.

» W czwartek rozpocznie się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji w intencji trzeźwości narodu.
» 1 sierpnia przypada 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. za poległych o godz. 18.00.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 lipca 2019 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. W czwartek w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po wieczornej Mszy św. Będziemy podjeżdżać pod główne drzwi Świątyni. Rozpoczniemy od poświęcenia zabytkowej warszawy, auta bpa Karola Wojtyły.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 lipca 2019 r.

» We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» Msza św. w języku angielskim w sobotę o godz. 17.00. w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 lipca 2019 r.

» Od dziś przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy św. W lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 czerwca 2019 r.

» W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła.
» W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 czerwca 2019 r.

» Jutro przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków na każdej Mszy św.
» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 16 czerwca 2019 r.

» W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 10.30 pójdziemy z Najświętszym Sakramentem ulicami Klimczaka, Sarmacką, Osią Królewską i al. Rzeczypospolitej. Po zakończeniu procesji zostanie odprawiona kolejna Msza św. dla osób, które uczestniczyły w procesji, a nie były na Mszy św.