VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 6 maja 2018 r.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.

• Jutro rozpoczyna się nowenna przed świętem św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski i metropolii Zachęcamy do modlitwy nowenną, której treść dostępna jest na stronie internetowej.

• Od poniedziałku do środy, przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypada w przyszłą niedzielę, Kościół w Polsce obchodzi Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. W tych dniach podczas nabożeństw majowych będziemy się modlić o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy dla rolników, a także dziękować Bogu za Jego opiekę.

• We wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i archidiecezji.

• W środę można rozpocząć nowennę przed wspomnieniem św. Stanisława Papczyńskiego, prezbitera.

• W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będzie ona odmawiana po Mszach św. wieczornych, a w niedzielę po nabożeństwie majowym o godz.15.00.

• W sobotę przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej Patronki stolicy.

• Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach i Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, która odbędzie się w sobotę 12 maja. Więcej informacji na parafialnej stronie internetowej i u ks. Piotra.

• Instytut Myśli Schumana zaprasza na II Europejski Festiwal Roberta Schumana, który odbędzie się w niedzielę 13 maja w naszej Świątyni. Więcej informacji na parafialnej stronie internetowej i plakatach.

• Uroczystość I Komunii św. będziemy przeżywać w niedzielę, 20 maja, na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.30.

• Drodzy rodzice, jak co roku organizujemy wyjazd w góry dla dzieci z naszej parafii. Do duchowej wspinaczki zapraszamy od 7 do 16 sierpnia. Zapisy i szczegóły u ks. Mariusza.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałki w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

WIZYTA DUSZPASTERSKA, 7-15 maja 2018 r.

• Poniedziałek, 7 maja, Al. Rzeczypospolitej 18 m. 106-133
  • Wtorek, 8 maja, Al. Rzeczypospolitej 18 m. 134-177
  • Środa, 9 maja, Al. Rzeczypospolitej 18 m. 178-207
  • Czwartek, 10 maja, Al. Rzeczypospolitej 18 m. 208-222

• Poniedziałek, 14 maja, Al. Rzeczypospolitej 18 m. 223-252
  • Wtorek, 15 maja, Al. Rzeczypospolitej 18 m. 253-285
Wizytę rozpoczynamy o godz. 19.00.