VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 lutego 2019 r.

• Spotkanie dla rodzin z dziećmi przygotowujących się do sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. odbędzie się dziś o godz. 17.00. Rozpoczniemy Mszą św.

• Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. Początek 18 lutego.

• Spotkanie w ramach cyklu „Ewangelia w filmie światowym” jutro o godz. 20.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• W tym dniu rozpoczną się 33 dniowe ćwiczenia duchowe zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

• W piątek przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Przypomina ono, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła. Będziemy się modlić, aby „pośród zamętu świata nasza wiara pozostała nienaruszona”.

• Tego dnia zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

• W sobotę o godz. 10.00 adoracją Najświętszego Sakramentu rozpocznie się dzień skupienia czcicieli Opatrzności Bożej. O godz. 11.00 ks. inf. Jan Sikorski wygłosi konferencję pt. „Wolność jako dar Opatrzności Bożej”, a o godz. 12.00  rozpocznie się Msza św. dziękczynna za łaskę chrztu św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza.

• Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Kolęda jest kontynuowana według zgłoszeń z ubiegłego roku.