VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24 lutego 2019 r.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00.

• Wieczór modlitwy ze św. Szarbelem w środę. Zaczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

• W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

• W I piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O pierwszym piątku szczególnie przypominamy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom.

• Spotkanie wspólnoty mężczyzn w piątek o godz. 20.30.

• W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15 w górnej Świątyni. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej, a szczególnie Koła Żywego Różańca i Rycerstwo Niepokalanej. Wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP rozpocznie się o godz. 10.50.

• Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży odbywają się w naszej parafii w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.

• W związku z intensyfikacją prac przy budowie Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, do którego wejście będzie znajdowało się w pylonie nr 1 (od strony parkingu), do Świątyni Opatrzności Bożej w dni powszednie wchodzimy poprzez pylon nr 2 (od strony alei Rzeczypospolitej). W ogrodzeniu otwarte zostało wejście obok przystanku autobusowego.

• Od 1 marca w Instytucie Papieża Jana Pawła II rozpocznie działalność Poradnia życia małżeńskiego i rodzinnego. To nie będzie poradnia dla narzeczonych. W poradni będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów: psychiatry, psychologa i doradcy/mediatora rodzinnego. Spotkania odbywać się będą w czytelni mieszczącej się na parterze budynku Instytutu (nr domofonu 3) w czwartki w godz. 17.00-19.00. Rejestracja na spotkania pod nr tel.: 22 2131190 lub e-mailowo: instytut@ipjp2.pl.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Kolęda jest kontynuowana według zgłoszeń z ubiegłego roku.