XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 czerwca 2020 r.

• Wszystkie nabożeństwa dostępne online na kanale YouTube Centrum Opatrzności Bożej i zamieszczane na parafialnej stronie internetowej.

• Od dziś nie będzie już dodatkowej Mszy św., która była odprawiana w niedziele po nabożeństwie o godz. 15.00.

• Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a po nich różaniec o ustanie pandemii, oraz w niedziele o godz. 15.00.

• W środę obchodzić będziemy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Zachęcamy do modlitwy przy jego relikwiach, które znajdują się w naszej Świątyni.

• W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków na wieczornej Mszy św.

• W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

• Msza św. w języku angielskim w sobotę o godz. 17.00.

• W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy przeżywać uroczystość I Komunii św. Prosimy o wybranie innych godzin Mszy św. Próby ogłoszone są na parafialnej stronie internetowej.

• Pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie: dla grupy I w piątek o godz. 19.30, dla grupy II w sobotę o godz. 9.00.

• Wszystkie decyzje dotyczące tegorocznej I Komunii św. oraz rocznicy Komunii św., są zamieszczane na parafialnej stronie internetowej w dedykowanej zakładce (wejście przez baner pod menu na stronie głównej).

• Spowiedź w dni powszednie odbywa się:
    » po Mszy św. o godz. 7.00,
    » 15 min. przed Mszą św. o godz. 12.00,
    » od godz. 17.30 do 18.00.

• Przy tej okazji przypominamy, że aktualnie istnieje realna, daleko większa niż na początku pandemii, możliwość osobistego uczestniczenia we Mszy św. i przyjęcia Komunii św. sakramentalnej w dni powszednie.

• Od niedzieli 5 lipca przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy św. W niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o ustanie epidemii, o zdrowie duszy i ciała w dni powszednie po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym. Szczególnie zapraszamy dzieci, aby przynajmniej jedną dziesiątkę różańca odmówiły razem z nami w domach, łącząc się z nami duchowo (online).

• Muzeum Jana Pawła i Prymasa Wyszyńskiego jest ponownie otwarte dla zwiedzających codziennie w godz. 12.00-19.00, ostatnie wejście o godz. 18.00.

• Kancelaria parafialna czynna jest normalnie.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• Wznawiamy konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii, które odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Przypominamy, że wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci typu hulajnogi, rowerki zostawiamy w pylonie przy wejściu do Świątyni.

• Przypominamy, że w Świątyni nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek.

• Dziękujemy za ofiary, które przesyłacie bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.