20. NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 sierpnia 2018 r.

» W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.
» W piątek przypada święto św. Bartłomieja, apostoła.
» Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

19. NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 sierpnia 2018 r.

» We wtorek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.
» W środę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 98. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św.

18. NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 sierpnia 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem św. Maksymiliana Marii Kolbego. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie.
» Jutro obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. Dodatkowo o godz. 8.45 zostanie odprawiona Msza św. dla pielgrzymów, której przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz.

17. NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 lipca 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się nowenna do bł. Edmunda Bojanowskiego. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenny zamieszczony jest na parafialnej stronie internetowej.
» W czwartek nawiedzając kościół parafialny można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli, pod zwykłymi warunkami:

16. NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 lipca 2018 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”. MIVA Polska zachęca do udziału w akcji: podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy. Szczegóły na plakacie i parafialnej stronie internetowej.

15. NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 lipca 2018 r.

» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 i w piątki po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30 z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

14. NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 lipca 2018 r.

» We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii będą wystawione jego relikwie.
» W środę obchodzić będziemy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

13. NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 lipca 2018 r.

» We wtorek przypada święto św. Tomasza Apostoła.
» W czwartek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii oraz na Godzinę Świętą.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA, 24 czerwca 2018

» W piątek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Na Mszach św. zbierana będzie taca na Daninę św. Piotra. Odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub Biskupa przy spełnieniu pozostałych warunków.

11. NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 czerwca 2018 r.

» Dzisiaj po Koronce do Miłosierdzia Bożego spod Świątyni wyruszy Marsz Uwielbienia.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi do godz. 21.00.