XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 czerwca 2020 r.

• Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej na Mszy św. o godz. 12.00 obchodzić będziemy uroczystość I Komunii św.

• Nie będzie już dodatkowej Mszy św., która była odprawiana w niedziele po nabożeństwie o godz. 15.00.

• Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a po nich różaniec o ustanie pandemii, oraz w niedziele o godz. 15.00.

• W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

• W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00, po niej wspólna modlitwa adoracyjna do godz. 22.00. Wszystko w górnym kościele.

• Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

• Z woli kard. Kazimierza Nycza, naszego arcybiskupa, w naszej parafii nastąpią zmiany personalne wśród księży wikariuszy. Ksiądz Mateusz Kielarski został skierowany na dalsze studia z zamieszkaniem w parafii św. Józefa na Woli. Msza św. dziękczynna za jego posługę w naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę 28 czerwca o godz. 12.00.
    Do naszej wspólnoty parafialnej zostali skierowani ks. Piotr Powałka i ks. Marcin Ziajkowicz, których powitamy 26 sierpnia.

• Wszystkie nabożeństwa dostępne online na kanale YouTube Centrum Opatrzności Bożej i zamieszczane na parafialnej stronie internetowej.

• Decyzje dotyczące tegorocznej I Komunii św. oraz rocznicy Komunii św., są zamieszczane na parafialnej stronie internetowej w dedykowanej zakładce (wejście przez baner pod menu na stronie głównej). Następny termin I Komunii św. 13 września.

• Spowiedź w dni powszednie odbywa się:
    » po Mszy św. o godz. 7.00,
    » 15 min. przed Mszą św. o godz. 12.00,
    » od godz. 17.30 do 18.00.
    Przy tej okazji przypominamy, że aktualnie istnieje realna, daleko większa niż na początku pandemii, możliwość osobistego uczestniczenia we Mszy św. i przyjęcia Komunii św. sakramentalnej w dni powszednie.

• Od niedzieli 5 lipca przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św. W niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o ustanie epidemii, o zdrowie duszy i ciała w dni powszednie po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym. Szczególnie zapraszamy dzieci, aby przynajmniej jedną dziesiątkę różańca odmówiły razem z nami w domach, łącząc się z nami duchowo (online).

• Muzeum Jana Pawła i Prymasa Wyszyńskiego jest ponownie otwarte dla zwiedzających codziennie w godz. 12.00-19.00, ostatnie wejście o godz. 18.00.

• Kancelaria parafialna czynna jest normalnie.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• Wznawiamy konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii, które odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Przypominamy, że wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci typu hulajnogi, rowerki zostawiamy w pylonie przy wejściu do Świątyni.

• Przypominamy, że w Świątyni nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek.

• Dziękujemy za ofiary, które przesyłacie bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.