XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 czerwca 2019 r.

• Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe, które zostanie odprawione dziś o godz. 15.00.

• Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników w najbliższy wtorek o godz. 17.45.

• W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła.

• W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

• I piątek miesiąca możliwość spowiedzi rano, w południe i od godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00  W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O pierwszym piątku szczególnie przypominamy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom.

• W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15 w górnej Świątyni. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej. Wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP rozpocznie się o godz. 10.50.

• Od niedzieli 7 lipca przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy św. W niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

• Ponawiamy zaproszenie do grupy pielgrzymkowej z naszej parafii, która podobnie jak w ubiegłym roku wyruszy z siedemnastkami 6 sierpnia spod Świątyni na Jasną Górę

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00.

• Podczas wakacji i urlopów zadbajmy o udział w Eucharystii, zwłaszcza w niedziele i święta. Zwróćmy również uwagę na strój, w jakim przychodzimy do kościoła. Niech będzie on godny miejsca świętego.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Przypominamy, że wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci typu hulajnogi, rowerki zostawiamy w pylonie przy wejściu do Świątyni.

• Na czas wakacji przerywamy wizytę duszpasterską, gdyby była potrzeba poświęcenia mieszkania, prosimy o indywidualny kontakt z księdzem.