XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 lipca 2019 r.

• Dzisiaj rozpoczyna się XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa. W czwartek w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po wieczornej Mszy św. Będziemy podjeżdżać pod główne drzwi Świątyni. Rozpoczniemy od poświęcenia zabytkowej warszawy, auta bpa Karola Wojtyły i innych zabytkowych pojazdów.

• Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie ma Mszy św. o godz. 8.00.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Jutro przypada święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, w czwartek święto św. Jakuba, apostoła, a w piątek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny, dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 i w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

• Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

• W przyszłą niedzielę 28 lipca na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego.

• Ponawiamy zaproszenie do grupy pielgrzymkowej z naszej parafii, która podobnie jak w ubiegłym roku wyruszy z siedemnastkami 6 sierpnia spod Świątyni na Jasną Górę

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.