XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 sierpnia 2019 r.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.

• W środę przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Podczas Mszy św. będą wystawione jego relikwie.

• Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

• W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 99. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15.00.

• Msza św. w języku angielskim zostanie odprawiona w sobotę o godz. 17.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00.

• Módlmy się za naszych parafian pielgrzymujących na Jasną Górę, a także za innych pielgrzymów i osoby przebywające na wakacjach.

• Przypominamy, że wszelkiego rodzaju pojazdy dla dzieci typu hulajnogi, rowerki zostawiamy w pylonie przy wejściu do Świątyni.

• Trwa sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy wszystkich parafian do podejmowania postanowień abstynenckich oraz do modlitwy o trzeźwość w naszym narodzie.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.