XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 lipca 2019 r.

• Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie ma Mszy św. o godz. 8.00.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 i w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

• W każdy wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii będą wystawione jego relikwie.

• W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• Msza św. w języku angielskim zostanie odprawiona w sobotę o godz. 17.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Ponawiamy zaproszenie do grupy pielgrzymkowej z naszej parafii, która podobnie jak w ubiegłym roku wyruszy z siedemnastkami 6 sierpnia spod Świątyni na Jasną Górę

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.