XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 sierpnia 2019 r.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.

• Jutro obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii będą wystawione jego relikwie.

• W środę na Mszy św. o godz. 7.00 będziemy się modlić o beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski.

• W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

• Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

• W przyszłą niedzielę, 1 września, przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Za poległych w obronie Ojczyzny będziemy się modlić w sposób szczególny podczas Mszy św. o godz. 12.00.

• Msza św. o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 2 września o godz. 8.00.

• Zapraszamy Parafian, Przyjaciół Opatrzności Bożej i Darczyńców na odpust parafialny, który odbędzie się w sobotę 21 września. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.00 adoracją Najświętszego Sakramentu, a zakończą Mszą św. o godz. 12.00. Nauki będzie głosił o. Piotr Szczepański, franciszkanin. Szczegóły w gablocie i na parafialnej stronie internetowej.

• We wtorek 24 września rozpocznie się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.15 w sali Instytutu Papieża Jana Pawła II. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie.

• Kończymy wakacje, od przyszłej niedzieli zapraszamy na Msze św. także o godz. 8.00 do dolnego kościoła.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.