XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 października 2019 r.

• Dzisiaj przypada Niedziela Misyjna. To dzień szczególnej modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Ojcowie oblaci rozprowadzają kalendarze misyjne, z których dochód przeznaczony zostanie na ich misje. Dzisiejsza taca również zostanie przeznaczona na misje.

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.

• Dzieci szczególnie zapraszamy na różaniec w piątki o godz. 17.15 do dolnego kościoła.

• Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymują różańce w czasie tej modlitwy.

• Przypominamy dzieciom i rodzicom przygotowującym się do I spowiedzi i Komunii św., że dzisiaj po Mszy św. o 10.30 schodzimy na katechezę do dolnego kościoła. Spotkanie tylko dla rodziców w czwartek 24 października o godz. 19.30 w dolnym kościele.

• We wtorek obchodzić będziemy wspomnienie św. Jana Pawła II. Możliwość uczczenia relikwii podczas każdej Mszy św.

• W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

• Msza św. wypominkowa za naszych zmarłych w sobotę o godz. 18.00.

• W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 z placu przed Świątynią wyruszy flashmob ewangelizacyjny ulicami Wilanowa pod hasłem „Duch daje życie”. Serdecznie zapraszamy do włączenia się!

• Zapraszamy dzieci na „Bal ze Świętymi”. Zabawa odbędzie się w czwartek 31 października w godz. 17.00-20.00. Rozpoczniemy procesją ze świętymi, a następnie przejdziemy do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II na wspólną zabawę. Rodziców prosimy o zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku oraz przyniesienie drobnych datków na pokrycie kosztów wystroju sali i wodzireja. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: balwilanow@gmail.com.

• uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, Msze św. według porządku niedzielnego. Procesyjna modlitwa za zmarłych i wypominki po Mszy św. o godz. 19.00.

• We wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (Dzień Zaduszny), 2 listopada, modlitwa wypominkowa za zmarłych podczas procesji po Mszy św. o godz. 18.00.

• Przyjmujemy wypominki za zmarłych, za których Msze św. będą odprawiane w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 18.00. Wypominki przyjmowane są w zakrystii i kancelarii. Wyczytywanie imion będzie 1 i 2 listopada w czasie procesji.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00, a w środę od godz.17.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

WIZYTA DUSZPASTERSKA 21-30 października 2019 r.:

• W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców bloku przy ul. Klimczaka 13 (numery 1-61)
  • W przyszłym także blok przy ul. Klimczaka 13 (numery 62-135)

Wizytę rozpoczynamy o godz. 19.00.

Szczegóły w zakładce WIZYTA DUSZPASTERSKA.