XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 września 2019 r.

• Wspólna modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

• Po każdej Mszy św. przyjmujemy zapisy do nowej grupy przygotowujących się do bierzmowania. Zapraszamy młodzież, która rozpoczęła naukę w klasie VIII. Prosimy o kontakt z ks. Piotrem.

• Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) prowadzone przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Przymierze” z naszej parafii rozpoczną się jutro o godz. 19.30.

• Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00.

• Dzieci szczególnie zapraszamy na różaniec w piątki o godz. 17.15 do dolnego kościoła.

• Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników we wtorek o godz. 17.45.

• W środę przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

• Rycerstwo Niepokalanej serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie formacyjne, które odbędzie się w środę o godz. 19.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Wspólnota św. Szarbela zaprasza na Wieczór Modlitwy – Eucharystię, adorację i uwielbienie – przy relikwiach św. Szarbela, który odbędzie się również w najbliższą środę o godz. 20.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii, w której uczcimy Ciało i Krew Pana Jezusa. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie razem z Matką Bożą Różańcową.

• W I piątek miesiąca możliwość spowiedzi rano, w południe i od godz. 17.00. Wieczorna spowiedź i Msza św. w górnym kościele. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo różańcowe i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O pierwszym piątku szczególnie przypominamy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom.

• O godz. 20.00 Mszą św. w kaplicy Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy całonocną adorację Pana Jezusa do godz. 7.00. Od północy adoracja w ciszy. O godz. 3.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy szczególnie grupy i wspólnoty parafialne.

• I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15 w górnej Świątyni. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej. Wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP rozpocznie się o godz. 10.50.

• Spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12.00.

• Członkowie Żywego Różańca zapraszają do wspólnej modlitwy. Zapisy przy głównym wejściu dzisiaj i za tydzień po Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 oraz w poniedziałek 7 października po Mszy św. o 18.00.

• W tym dniu obchodzić będziemy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Możliwość uczczenia relikwii podczas każdej Mszy św.

• Zapraszamy na spotkania grup parafialnych. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań można uzyskać w zakrystii lub na stronie internetowej.

• Młodzież licealną zapraszamy w piątek o godz. 19.30 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.