XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 3 listopada 2019 r.

• Wspólna modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.

• Do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za zmarłych.

• Przyjmujemy jeszcze na wypominki za zmarłych, za których Msze św. będą odprawiane cały rok, w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 18.00. Wypominki możemy przekazać każdemu księdzu.

• Wspólnota Apostolstwa Miłosierdzia i Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji dusz w czyśćcu cierpiących i za zatwardziałych grzeszników w najbliższy wtorek o godz. 17.45.

• Wspólnota św. Szarbela zaprasza na Wieczór Modlitwy – Eucharystię, adorację i uwielbienie przy relikwiach św. Szarbela, który odbędzie się w środę o godz. 20.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

• Wspólnota Rycerstwo Niepokalanej zaprasza do śpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i modlitwę różańcową w kaplicy Najświętszego Sakramentu w sobotę o godz. 10.50.

• W poniedziałek 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pierwsza Msza św. o godz. 9.00 będzie w intencji Ojczyzny z udziałem władz państwowych. Pozostałe Msze św. o godz. 12.00 i o godz. 19.18, ponieważ zapraszaliśmy wszystkich darczyńców w Polsce i za granicą, abyśmy zjednoczyli się w modlitwie za Ojczyznę, o godzinie przypominającej rok odzyskania przez Polskę niepodległości.

• W tym dniu parking przy Świątyni będzie niedostępny na Mszy św. o godz. 9.00.

• Tego dnia o godz. 17.00 odbędzie się koncert zespołu „Mazowsze” „Boże, coś Polskę”, a po nim wspólne śpiewanie pieśni religijnych i patriotycznych.

• Rycerstwo Niepokalanej serdecznie zaprasza w sobotę 16 listopada na konferencję „Oddychać Maryją” – świadectwo Prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego. Szczegóły na plakacie i parafialnej stronie internetowej.

• Duszpasterstwo Akademickie NURT zaprasza studentów na spotkania w każdy czwartek o godz. 20.00 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.

• Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.