XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 listopada 2019 r.

• Dziś obchodzimy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, modląc się szczególnie za chrześcijan prześladowanych w Sudanie Południowym Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

• Jutro przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pierwsza Msza św. będzie o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny z udziałem władz państwowych. Pozostałe Msze św. o godz. 12.00 i 19.18, ponieważ zapraszaliśmy wszystkich darczyńców w Polsce i za granicą, abyśmy zjednoczyli się w modlitwie za Ojczyznę, o godzinie przypominającej rok odzyskania przez Polskę niepodległości.
    Parking przy Świątyni będzie niedostępny na Mszy św. o godz. 9.00.

• Tego dnia o godz. 17.00 odbędzie się koncert zespołu „Mazowsze” „Boże, coś Polskę”, a po nim wspólne śpiewanie pieśni religijnych i patriotycznych.

• W poniedziałek kancelaria parafialna będzie NIECZYNNA.

• Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

• Rycerstwo Niepokalanej serdecznie zaprasza w sobotę 16 listopada na konferencję „Oddychać Maryją – świadectwo Prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego”. Szczegóły na plakacie i parafialnej stronie internetowej.

• Tego dnia rozpocznie się nowenna przed wspomnieniem bł. Franciszki Siedliskiej.

• Przypominamy dzieciom i rodzicom przygotowującym się do I spowiedzi i Komunii św., że w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.30 schodzimy na katechezę do dolnego kościoła. Spotkanie tylko dla rodziców w czwartek 21 listopada o godz. 19.30 w dolnym kościele.

• Przyjmujemy jeszcze na wypominki za zmarłych, za których Msze św. będą odprawiane cały rok, w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 18.00. Wypominki możemy przekazać każdemu księdzu.

• Wspólnota mam zaprasza na spotkania we wtorki o godz. 10.00 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Duszpasterstwo Akademickie NURT zaprasza studentów na spotkania w każdy czwartek o godz. 20.00 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30.

• Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Anonsujemy imprezę charytatywną „Koncert dla Franka”, która odbędzie się w sobotę 23 listopada na terenie Szkoły Podstawowej nr 358.

WIZYTA DUSZPASTERSKA 12-20 listopada 2019 r.:

• W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców bloku przy ul. Klimczaka 15

• W przyszłym ul. Klimczaka 16 (numery 1-66)

Wizytę rozpoczynamy o godz. 19.00.

Szczegóły na parafialnej stronie internetowej.