XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 listopada 2019 r.

• Dziś obchodzimy III Światowy Dzień Ubogich pod hasłemUfność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie”.

• Przypominamy dzieciom i rodzicom przygotowującym się do I spowiedzi i Komunii św., że dzisiaj po Mszy św. o 10.30 schodzimy na katechezę do dolnego kościoła. Spotkanie tylko dla rodziców w czwartek 21 listopada o godz. 19.30 w dolnym kościele.

• Zapraszamy na cykl spotkań „Myśląc z Wyszyńskim” poświęconych nauczaniu kard. Stefana Wyszyńskiego, organizowany przez Archidiecezję Warszawską. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 21 listopada o godz. 18.00 w Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ul. Miodowej. Szczegóły na parafialnej stronie internetowej.

• Msza św. w języku angielskim zostanie odprawiona w sobotę o godz. 17.00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

• Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, obchodzić będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

• Przyjmujemy jeszcze na wypominki za zmarłych, za których Msze św. będą odprawiane cały rok, w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 18.00. Wypominki możemy przekazać każdemu księdzu. Pierwsza Msza św. wypominkowa 30 listopada.

• Duszpasterstwo Akademickie NURT zaprasza studentów na spotkania w każdy czwartek o godz. 20.00 do budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym i w piątek po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 19.30.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00.

• Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00.

• Przypominamy, że konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Impreza charytatywna „Koncert dla Franka”, odbędzie się w sobotę 23 listopada na terenie Szkoły Podstawowej nr 358.

WIZYTA DUSZPASTERSKA 18-28 listopada 2019 r.:

• W tym i przyszłym tygodniu odwiedzimy mieszkańców bloku przy ul. Klimczaka 16 (numery 1-127)

Wizytę rozpoczynamy o godz. 19.00.