Rok:
Miesiąc:

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

Młodzież, która rozpoczęła naukę w klasie III gimnazjum informujemy o rozpoczynającym się przygotowaniu do sakramentu bierzmowania. Zapisy w kancelarii i zakrystii po każdej Mszy św.

Oświadczenie Prezydium KEP w sprawie ograniczenia handlu w niedziele

Apelujemy więc do tych, którzy mają realny wpływ na kształt prawa w naszym państwie, aby mieli na względzie przede wszystkim dobro obywatela i dobro społeczeństwa, zagrożone – podobnie jak w innych państwach Europy – laicyzacją. Nie wolno zapominać własnych haseł i postulatów wysuwanych w drodze do osiągnięcia władzy, w tak ważnej społecznie kwestii.

Nowa instrukcja KEP o muzyce kościelnej

Nowa instrukcja o muzyce kościelnej przypomina normy dotyczące muzyki wykonywanej podczas liturgii. Wyjaśnia jakie rodzaje utworów mogą być uznane za śpiew liturgiczny oraz na jakich instrumentach powinny być wykonywane.

| 1 | . . . . | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |   następne »