Duszpasterstwo Akademickie „NURT”

Codzienne życie w dużym mieście wciąga nas w wir zajęć, w którym często tracimy kierunek. My czwartkowy wieczór mamy coś specjalnego!

Zapraszamy Cię na spotkania wspólnoty akademickiej, bo wiemy że wśród ludzi szukających Boga łatwiej jest przeżywać wiarę i podejmować wyzwania jakie ona niesie. Chcemy się wspólnie pomodlić i nauczyć się modlitwy; chcemy przebywać razem i budować dobro, chcemy znaleźć odpowiedzi na to, co nas nurtuje.

Wspólnota akademicka NURT

Spotykamy się w czwartki o godz. 20.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II obok Świątyni Opatrzności Bożej.

ks. Jarosław Kotula i ks. Piotr Celejewski

Dotychczasowe tematy naszych spotkań:

• Rozum, siła, wdzięk czy serce? Co nami kieruje i dokąd nas prowadzi? – rzecz o wartościach.
  • Jak skutecznie się modlić?
  • Wieczór dla Jezusa
  • Czy będę święty?
  • ak czytać Pismo Święte? O najtrudniejszych stronach Biblii.
  • O miłości własnej. O tym, że coraz mniej kochamy siebie i to jest problem!
  • O twórczym rozwiązywaniu konfliktów. Spotkanie będzie mówiło o dobrodziejstwach (!) kłótni nie tylko małżeńskich.
  • Autorytet