Wspólnota mam

Kalendarz spotkań na maj
Każde spotkanie rozpoczynamy o godz 10.00 wspólną modlitwą i rozważaniem Słowa Bożego z Księdzem Proboszczem.
  • 7 maja godz 10.00
    Dieta bezglutenowa w codziennym życiu.
    Dobrze, zdrowo i niedrogo!
    Spotkanie poprowadzi jedna z mam Agnieszka Sokołowska, która podzieli się z nami swoim bogatym doświadczeniem i zdobytą w temacie wiedzą.

• 14 maja godz 10.00
    Gościem spotkania będzie Anna Klicka, znana bardziej jako FizjoMAMA specjalizująca się w pomocy kobietom w ciąży i po porodzie oraz w terapii dna miednicy.
    Ania jest bardzo znanym i cenionym specjalistą. Spotkania z nią są wszędzie biletowane, stąd prośba abyśmy odwdzięczyły się także za przyjazd do nas tzw. „zrzutką”.

• 21 maja godz 12.00
    Eucharystia z udziałem Mam z dziećmi

• 28 maja godz 10.00
    Marta oraz Justyna – nasze parafianki, studentki dietetyki zapraszają na wykład o tym „Jak żyć z nietolerancją laktozy”.

Opiekun wspólnoty: ks. proboszcz Tadeusz Aleksandrowicz