Aktualności

Msza św. w intencjach wieczystych, za wstawiennictwem Jana Pawła II KAŻDY WTOREK GODZ. 18.00

Zapraszamy na Msze św. odprawiane we wtorki o godz. 18.00, podczas których potrzebne łaski wypraszamy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii wystawione są relikwie.

MODLITWY DO ŚW. JANA PAWŁA II

MODLITWA DO ŚW. JANA PAWŁA II

Święty Janie Pawle II, całkowicie oddany Chrystusowi przez Maryję. W mocy Ducha niosłeś ludziom orędzie o Ojcu bogatym w miłosierdzie. Dziękujemy za świadectwo twego świętego życia i każdy dar otrzymany od Boga przez twoje wstawiennictwo.

Wspieraj nas nadal w pielgrzymce wiary. Prowadź do Jezusa, ucz odpowiedzialności za Kościół i świat, pomóż realizować powołanie, dodawaj siły w walce z grzechem i wspieraj w dążeniu do świętości.

Okaż się skutecznym orędownikiem wszystkich, którzy w swoich potrzebach zwracają się do Ciebie, aby wsparci łaską, mogli wielbić Boga w Trójcy Świętej Jedynego, który żyje i króluje na wieki wieków. Amen.Imprimatur:
Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz
nr 809/2015
13 kwietnia 2015 rok