Aktualności

Rekolekcje oddania św. Józefowi

W dniach 06.11 – 08.12 odbędą się w naszej parafii 33-dniowe rekolekcje konsekracji czyli oddania (poświęcenia) siebie św. Józefowi wg treści przygotowanych przez ks. Donalda Calloway. Rekolekcje będą miały charakter indywidualnych rozważań w domu przez 33 dni, na wzór rekolekcji oddania Maryi wg. św. Ludwika. Osoby zapisane na rekolekcje kupują książkę do odprawienia rekolekcji samodzielnie (D. Calloway, Konsekracja św. Józefowi). Rekolekcje rozpoczną się w dniu 06.11  w sobotę w górnej świątyni, Mszą św. o godzinie 12:00, po Mszy św. wprowadzenie do rekolekcji oraz konferencja o oddaniu św. Józefowi, prowadzona przez ks. Piotra Celejewskiego.W dniu 08.12 w środę, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w dniu który jest jednocześnie dniem zakończenia roku św. Józefa, Mszą św. o godzinie 18:00 rozpocznie się oddanie św. Józefowi, które zostanie uroczyście odmówione po Mszy św. Zapisy i informacje na stronie oddaniejozefowi.pl
Nadszedł czas św. Józefa! Liczne proroctwa ogłaszają niezwykle ważną rolę św. Józefa – od objawień w Cotignac, przez jego pojawienie się u boku Jezusa i Maryi w Fatimie aż po współczesne wizje z Itapirangi. W maju 2019 roku ks. Donald H. Calloway napisał do papieża Franciszka list z propozycją, aby rozważył ogłoszenie w Kościele Roku św. Józefa. Ojciec święty spełnił tę prośbę. Jako wielki apostoł św. Józefa ks. Calloway stworzył trzydziestotrzydniowy program zawierzenia się Opiekunowi Zbawiciela, który swoją formą nawiązuje do słynnego aktu ofiarowania się Jezusowi przez Maryję według św. Ludwika de Montfort. Ta konsekracja to potężna broń w walce duchowej – skuteczność opieki św. Józefa potwierdzają tysiące świadectw wiernych.
Podejmij wyzwanie i zostań duchowym synem św. Józefa! (z opisu książki)


kontakt : Tomasz
tel. + 48 608 205 556