Aktualności

Pierwsze spotkanie dla studentów

7 października o 20.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Czym jest zaufanie i jak je rozpoznać w relacji? Czy da się przezwyciężyć nieufność? Jak wyglądają relacje oparte na zaufaniu, a jak te zbudowane na fundamencie nieufności? Czy można odbudować utracone zaufanie? Jak zaufanie lub jego brak wpływa na życie duchowe i relację z Bogiem?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania. Z racji Pierwszego Piątku Miesiąca zaczniemy punktualnie o 20.00 Mszą świętą w Świątyni Opatrzności Bożej (kaplica Najświętszego Sakramentu). Po niej, przeniesiemy się do budynku Instytutu Jana Pawła II na dalszą część. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB