Aktualności

DA zaprasza na spotkanie formacyjne

21 października zapraszamy na już trzecie w tym roku spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Czy w życiu warto uciekać? Kiedy trzeba wrócić? Jak to zrobić? Czy czasem nie ma powrotu? Dlaczego w ogóle uciekamy i przed czym, a może raczej – do czego? Czy w życiu można „nie brać udziału”? Czy można uciekać przed Bogiem?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania. Zaczniemy w budynku Instytutu Jana Pawła II. W ramach szkoły modlitwy czeka nas wprowadzenie do metody lectio divina, którą wykorzystamy też w praktyce. Później będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!). 

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB