Aktualności

Kolejne spotkanie dla studentów i młodych

28 października zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Jak można zdefiniować miłość? Co jest miłością, a co nie? Czy o miłości można mówić tylko subiektywnie? Jak ma się miłość do przyjaźni, akceptacji czy tolerancji? Jak w związku nauczyć się przeżywać tę samą miłość?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania. Zaczniemy w budynku Instytutu Jana Pawła II. W ramach szkoły modlitwy kilka słów na temat modlitwy myślnej i ustnej. Która jest lepsza i bardziej dojrzała? Później będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB