Aktualności

Zapraszamy na oratorium

Zespół „Łączy Nas Parafia” zaprasza wszystkie dzieci na ponowne spotkanie z autorką bestsellerów dla dzieci i młodzieży Yvette Żółtowską-Darską. Podczas spotkania prezentowana będzie najnowsza książka autorki o fajnych Polkach i Polakach pt.: „Oni są super!”, czyli 40 historii o ludziach, którzy znaleźli pomysł na siebie. Będzie okazja posłuchać inspirujących historii i anegdot o niezwykłych postaciach – zarówno z pierwszych stron gazet, jak i działających w branżowej niszowej.

Yvette Żółtowska-Darska ma jedno przesłanie: zamiast martwić się o przyszłość, lepiej rozwijać swoje pasje i talenty.

Spotkanie odbędzie w dniu 3 listopada w godzinach od 18.00 do 19.30 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

Dla każdego uczestnika spotkania przewidziana książka z osobistą dedykacją autorki. W celu możliwości oszacowania ilości książek do rozdania uprzejmie prosimy o zapisy na adres e-mail: laczynasparafia@gmail.com.