Aktualności

O perfekcjonizmie dla studentów

W piątek, 4 listopada o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Dlaczego nie potrafię odpuścić? Czy perfekcjonizm zawsze utrudnia życie? Jakie są źródła perfekcjonizmu? Czy da się wyjść z perfekcjonizmu? Czy można być szczęśliwym w związku z perfekcjonistą?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania. 4 listopada wypada Pierwszy Piątek Miesiąca, dlatego spotkanie zaczniemy Mszą świętą w kaplicy Najświętszego Sakramentu w Świątyni Opatrzności Bożej. Po niej, około 20.45 przejdziemy do budynku Instytutu Jana Pawła II na część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB