Aktualności

Porządek nabożeństw w Święto Niepodległości

11 listopada 2022, w Święto Niepodległości Msze święte w naszej Świątyni będą sprawowane o godzinach: 10.00, 12.00 i 19.18.

Mszy świętej o 10.00 będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, a wezmą w niej udział przedstawiciele władz państwowych na czele z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą. W czasie Mszy zostaną wprowadzone do naszego sanktuarium relikwie św. Rafała Kalinowskiego. Zostanie też zapalona Świeca Niepodległości oraz zostanie odmówiony Akt Dziękczynienia Polski.

Aby wziąć udział we Mszy świętej w Świątyni należy przyjść znacznie wcześniej, ze względu na kontrolę SOP. Msza święta będzie transmitowana na kanale YT Centrum Opatrzności Bożej oraz w mediach ogólnopolskich (TVP1 i TVP Polonia).

Msza święta o 19.18 będzie sprawowana w intencji naszej Ojczyzny.

Zapraszamy też na wspólny różaniec przed Mszą świętą o 19.18 – w kaplicy Najświętszego Sakramentu o 18.45.