Aktualności

Spotkanie duszpasterstwa akademickiego

W piątek, 18 listopada o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Jakie są źródła perfekcjonizmu? Czy da się z niego wyjść? Czy można być szczęśliwym w związku z perfekcjonistą? Jak samemu szukać głębokich relacji będąc perfekcjonistą?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które będzie kontynuacją tego, które odbyło się 4 listopada. Zaczniemy od krótkiego podsumowania tak, aby w spotkaniu mogły też wziąć udział osoby, które nie były na poprzednim. Na początku modlitwa – tym razem kolejny fragment liturgii godzin, czyli Godzina Czytań, oczywiście z wcześniejszym wprowadzeniem. Później część konwersatoryjna. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB