Aktualności

Orszak już w niedzielę!

Trudno ogarnąć tą falę dobra… Spójrzcie na Dominika – jako król myśli jak tu mądrze porządzić. Ciekawe co skrywa za tym cudnym uśmiechem? Królowa Kalinka pożyczyła nam dzisiaj swoją ukochaną laleczkę, która odegra najważniejszą rolę w orszaku. Natomiast nieskończona liczba aniołów naszej parafii zrobiła w ostatnich dniach wszystko, aby jutrzejszy dzień był wypełniony po brzegi dobrem i radością. Jesteśmy bardzo wzruszeni… i z całego serca bardzo, ale to bardzo dziękujemy.

Jak widać król Jan Sobieski i królowa Marysieńka również są już gotowi – więc spotkajmy się z nimi jutro o 15.00 na Osi Królewskiej.

Gwarantujemy, że będzie kolorowo i radośnie, a każdy z Was będzie miał szansę poczuć się królewskim dzieckiem. Na pewno będzie można nasycić wzrok roześmianymi buziami i naładować się pozytywną energią, a przy okazji pośpiewać, posłuchać, a nawet przytulić się do alpaków.

Przypominamy, iż podczas całego wydarzenia będziemy zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację Kalinki i Dominika.

Niech jutrzejszy dzień będzie dniem największego dobra na świecie na najwspanialszym Wilanowie. Takie cuda to tylko w naszej parafii.

Czekamy na Was…

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!