Aktualności

Kolejne piątkowe spotkanie DA

W piątek, 20 stycznia o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Czy naprawdę możemy siebie oszukiwać? Jakimi kłamstwami jesteśmy w stanie żyć przez lata? W które z nich uwierzyliśmy, a których jesteśmy autorami? Czy można w ogóle przestać się oszukiwać? Jak życie w kłamstwie wpływa na związek? Jak kłamstwo w związku wpływa na tę relację?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od modlitwy Słowem Bożym w budynku Instytutu Jana Pawła II. Później część konwersatoryjna. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB