Aktualności

Kolędować każdy może!

W minioną niedzielę w naszej Świątyni odbył się koncert kolęd i pastorałek pt. Oj, Maluśki, Maluśki… w wykonaniu Kolektywu Artystycznego Soul Sound, który wsparła schola dziecięca Nutki Opatrzności. Występ sprawił najmłodszym wiele radości. Dzieci miały ze sobą instrumenty, na których grały angażując się we wspólne kolędowanie.

Organizatorami wydarzenia był Instytut Papieża Jana Pawła II oraz nasza parafia. W promocji koncertu uczestniczyło wiele placówek oświatowych, bibliotek, instytucji kultury, wspólnot parafialnych, portali internetowych, którym składamy serdeczne podziękowania. Podziękowania kierujemy także naszym Parafianom za pielęgnowanie zwyczaju kolędowania oraz budowania wśród dzieci wrażliwości na tradycje chrześcijańskie.

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!