Aktualności

O odpowiedzialności w DA RYBA

W piątek, 3 lutego o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie. To ostatnie spotkanie przed przerwą semestralną.

W jakim stopniu ponoszę odpowiedzialność za innych? Kiedy nie mogę się wycofać, a kiedy wręcz powinienem? Co może powodować trudności w braniu odpowiedzialności za siebie? Za co nie jestem odpowiedzialny? Jakie są skutki przerzucania odpowiedzialności?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które jak zawsze w pierwszy piątek miesiąca rozpoczniemy od Mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej (Kaplica Najświętszego Sakramentu. Po niej, około 20.45 przejdziemy do budynku Instytutu Jana Pawła II na część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB