Aktualności

Jak „Łączy nas parafia”?

W ostatnim czasie tyle się działo, że ekipa „Łączy Nas Parafia” nie nadążała z przygotowywaniem relacji ze wspólnych chwil spędzonych na oratoriach i niedzielnych kawiarenkach.

A od początku roku było tego trochę, bo i przygotowywaliśmy z dzieciakami przepiękne kolaże oraz upominki na Dzień Babci i Dziadka, świece z pszczelego wosku na Matki Bożej Gromnicznej, makatki na własnoręcznie przygotowanych krosnach. Mieliśmy również okazję posłuchać i porozmawiać o życiu i karierze kolejnej legendy piłki nożnej.

Ponadto w trakcie trwania jednej z kawiarenek odbył się konkurs plastyczny „Namaluj ulubionego duszpasterza”, podczas którego dzieci miały okazję sportretować naszych księży. Rozstrzygnięcie konkursy i wspaniałe nagrody w niedzielę 5 marca po Mszy świętej o 10.30. Takie cuda tylko w naszej Parafii!

Więcej zdjęć na >> oficjalnym profilu naszej parafii na FB!