Aktualności

Konferencja o nawróceniu w DA Ryba

W piątek, 24 lutego o 20.00 zapraszamy na pierwsze po międzysemestralnej przerwie spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Czym jest nawrócenie? Czy w ogóle da się nawrócić? Co przeszkadza, a co pomaga w procesie nawrócenia? Dlaczego zmiany w życiu nie przychodzą łatwo? Dlaczego kurczowo trzymamy się starego życia?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które jak zawsze odbędzie się w budynku Instytutu Jana Pawła II (obok Świątyni). Zaczniemy modlitwą. Będą nieszpory i krótka konferencja na temat Wielkiego Postu. Później część konwersatoryjna. Najpierw rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB