Aktualności

Dla studentów o podejmowaniu decyzji

W piątek, 3 marca o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie!

Jak podejmować decyzje, żeby później nie żałować? Co skutecznie przeszkadza w podejmowaniu decyzji, a co może pomóc? Kiedy warto czekać, a kiedy nie wolno? Jaki jest stosunek między podejmowanymi przez nas decyzjami a wolą Bożą?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które jak zawsze w pierwszy piątek miesiąca rozpoczniemy od Mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej (Kaplica Najświętszego Sakramentu. Po niej, około 20.45 przejdziemy do budynku Instytutu Jana Pawła II na część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB