Aktualności

Studenci DA o świętości

W piątek, 17 marca o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać świętym? Czy faktycznie każdy „może świętym być”? Jak rozumie świętość Kościół, a jak świat? Czy grzesznik może zostać świętym? Czy jest świętość poza Kościołem?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy od modlitwy Słowem Bożym w budynku Instytutu Jana Pawła II. Później część konwersatoryjna. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB