Aktualności

O ranach w DA

W piątek, 14 kwietnia o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Czy „co nas nie zabije, to nas wzmocni”? Jak radzić sobie z otwartymi ranami w swoim sercu? Czy czas goi rany? Dlaczego cierpimy? Jaka jest odpowiedź Boga na nasze zranienia?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które ze względu na oktawę Wielkanocy rozpoczniemy od Mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej (Kaplica Najświętszego Sakramentu). Po niej, około 20.45 przejdziemy do budynku Instytutu Jana Pawła II na część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej krótka, wielkanocna konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB