Aktualności

Spotkanie dla studentów

W piątek, 21 kwietnia o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Co może być źródłem poczucia braku sensu w życiu? Co nadaje życiu sens, a co go odbiera? Do czego dążyć by odzyskać lub nadać życiu sens? Gdzie w doświadczeniu bezsensu szukać nadziei? Do kogo zwrócić się o pomoc?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy nieszporami w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po modlitwie rozpocznie się część konwersatoryjna. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej tematyczna konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB