Aktualności

Wspomnienia z koncertu

16 kwietnia naszą Świątynię zalała fala miłosierdzia, a wszystko to dzięki Wam – dobrym ludziom – którzy w Niedzielę Miłosierdzia Bożego postanowili przybyć do naszego sanktuarium i okazać zarówno wsparcie duchowe, jak i materialne dwójce małych parafian – Dominikowi i Honoratce.

Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać kwotę 47 953,62 złotych! To najlepiej zainwestowane pieniądze, bo w zdrowie i szczęśliwe dzieciństwo naszych małych bohaterów.

Dziękujemy z całego serca Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tak niezwykłego wydarzenia, którzy podarowali swój czas, talenty, uśmiechy, nadzieję, dobre słowo, serdeczny uścisk dłoni oraz dobra materialne. To był prawdziwy dzień dobra na bardzo dobrym Wilanowie.

Zapraszamy do przeżycia tego dnia raz jeszcze i obejrzenie filmowej relacji z wydarzenia!