Aktualności

Studencka „Ryba”

W piątek 19 maja o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Czy ciągłe poczucie bycia niedocenianym to owoc pychy? Dlaczego czasem cierpimy, czując się niezauważeni i pominięci? Czy i jak zwracać na siebie uwagę? Dlaczego niedostrzeganie i pomijanie może być bierną formą przemocy? Kiedy oczekujemy od innych za dużo uwagi, a kiedy po prostu wyrażamy swoje naturalne potrzeby?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem i modlitwą Litanią Loretańską do Matki Bożej w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB