Aktualności

O duchowości ofiary w DA

W piątek 26 maja o 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne Duszpasterstwa Akademickiego Ryba na warszawskim Wilanowie.

Czym różni się bycie ofiarą w sensie biernym i aktywnym? Czy potrzeba składać w życiu jakiekolwiek ofiary, czy potrzeba cokolwiek z siebie oddać? Czy zobowiązania pomagają pełniej żyć? Czy oddając coś komuś w pełni to tracimy?

Te i inne pytania będą kanwą naszego spotkania, które rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem i modlitwą nieszporami w budynku Instytutu Jana Pawła II. Po części modlitewnej rozpoczniemy część konwersatoryjną. Będzie rozmowa w grupach, która pomoże nam się lepiej poznać, a po niej konferencja, którą wygłosi ks. Piotr Rymuza. Będzie też okazja do zadawania pytań i wspólnej dyskusji. Chętni będą mogli zostać dłużej, by po prostu być razem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych. Spotkanie jest dedykowane studentom i ludziom młodym w wieku 18–26 (czyli zapraszamy także maturzystów!).

>> Wydarzenie na FB
>> Profil duszpasterstwa na FB